KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9344223
nr 934 4223
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Träsnitt, Kurt Ullberger (1919-2008), 70-tal, 92/360, Gotland, motivet: 22 x 42
måndag 12 januari 2015
kl 19:49:05
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger